Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
ksena
Posts: 8
Joined: Fri 11 11, 2005, 1:49

Antroji pusele

Post by ksena »

O kaip uzsitarnauti DANGAUS antrosios puseles ?koks isdirbis? Juk niekas nezinome, tik plika beletristika...
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

paskutinej (8.2) Megre knygoj surasyta kaip
galiu apibendrinti:

siekti kad tavo antroji pusele gautu viska kas geriausia :)
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Dievo karys wrote:paskutinej (8.2) Megre knygoj surasyta kaip
galiu apibendrinti:

siekti kad tavo antroji pusele gautu viska kas geriausia :)
Na, atrodo tik to ir siekiu, bet kazkodel visada labai greit ta antroji pusele isijaucia ir priima tai kaip savaime suprantama dalyka ir pradeda reikalauti dar daugiau. Gal tiesiog man neteko dar susidurti su tokiu vyru, uris taip pat siektu, kad antroji pusele (siuo atveju tai tureciau buti as) gautu viska kas geriausia. nors as jau, tiesa sakant, ir nebesitikiu visko kas geriausia(gal tai ir yra mano klaida), bet kad bent kiek stengtusi......
aiwita
Posts: 95
Joined: Fri 11 25, 2005, 11:42

Post by aiwita »

Aureja wrote:Nepamirsk ,mieloji....kad panasus traukia panasu....jei tavo vidus labai grazus ,tai ir pritrauski panasu savo vidumi. :lol:
Tai as ir sakau, kad man svarbiau koks bus jo vidus. O kokia jo isvaizda as jau nelabai apie tai mastau. kartais zmogus isvaizda atrodo visai nepatrauklus, bet koks grozis jo viduje.....
Dievo karys
Posts: 398
Joined: Mon 07 25, 2005, 5:37

Post by Dievo karys »

>bet kazkodel visada labai greit ta antroji pusele isijaucia ir priima tai kaip savaime suprantama

kas yra zmogui geriausia, retai kas gali pasakyti, net ir jis pats
nesvarbu kad jis sako jog geriausia jam koka-kola, is tikro ta koka-kola ne tik kad ne geriausia, bet is viso kenksminga :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: patikek, mieloji aivita, kuo daugiau stengsies, tuo labiau nevertins, o kai tik pradesi labiau rupintis savimi, net su kitais paflirtuosi (o gal tarp tu kitu ir vertesni pastebesi... :wink: ), tai oi kaip tada taves prireiks - sakau tau is savo karcios patirties... (tik buk tvirta, nes reikia tvirtybes nepasiduoti ir vel nepulti "vargsiuko" gailetis... :wink: , aisku, nesakau, kad reikia but besirdei, bet kaip sakoma, geriau atkist zanduka buciniui nei paciai buciuoti... :wink: Sekmes tau :wink: )
Last edited by darja on Wed 11 30, 2005, 13:24, edited 1 time in total.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: beje, dar karta kartoju per visas temas - sian sv. Andriejus, o jo galima melst atsiust tau tavo zmogu - jo pareiga tai padaryti, tai tegu nesedi sau be darbo... :wink: :P :)
J

Post by J »

Dėkoju tau, Darja, už priminimą.
Būtinai paprašysiu šv. Andriejaus (o gal Andrius?) paslaugos. Duosim jam darbelio... :lol: :lol: :oops: :lol: :lol:
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Dievo karys wrote: siekti kad tavo antroji pusele gautu viska kas geriausia :)
Tiktai klausimas, ar tu pats nuspręsi kas jai geriausia,ar stengsiesi ją pajaust? :lol:
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

darja wrote:sakau tau is savo karcios patirties...
Neklausyk tu tos Darijos, geriau reikia mokytis ne is karcios, bet is saldzios patirties :D Nesupyk, Dangerut :)
P.S. su praejusiu Gimtadieniu :)
P.S. Mano mociute pries septyniasdesimt metu isties per sventa Andrieju susapnavo mano Dieduka :) Gal ir mums pavyks, mergaites :) Tik reik nepamirst suriai prisivalgyt ir sulinuka mazuka po lova pastatyt :) o tada jau tik laukt, kas grt asnes nakti :)
ru...
Posts: 50
Joined: Wed 08 31, 2005, 11:10
Location: Klaipeda

Post by ru... »

Cia rimtai apie suru maista ir vandeneli po lova? :)
Jei ismoksim pamokas duotas gyvenimo, surasim LAIME. Svarbiausia mokytis BE pykcio! Tik su MEILE ir DZIAUGSMU!
Negalvokim KAS ta MEILE!? Tiesiog tiksliai zinokim, kad kai ismoksim pamokas, mes PRISIMINSIM... ir atpazinsim... :*
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

na suriai valgyti ne tik tada, bet ir apskritai nepatariu :D bet kazkur girdejau kad lygtais veidrodi po pagalve, ir dubeneli su vandenuku reikia salia pasideti.. ;) ir gerai nusiteikus , norint kad tai ir pamatytum ko lauki- sapnuoti..
bet as manau , kad cia labiau saviitaiga veikia :D
sekmes :H :love:
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

Karta Andriejaus prasiau,kad man ja atnestu.Veliau kalbejau,kad velnias ja man atnese :mrgreen:

Juokauju aisku :D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

aciu, gintare, uz sveikinimus.

...o tau, Skirmantai, patariu istrint ta zinute ir atsiprasyt tos moters nuo visos dusios nors mintyse - sitaip kalbedamas apie moteri (nesvarbu, kokia ji bebutu) tu izeidi visa visata, nes moteris pagal rytiecius simbolizuoja visata - ji gali gimdyti, kurti nauja zmogu... Man keista girdeti, kai sitoks "dvasingas" zmogus gali sitaip apie moteri pasakyti (nors is tiesu nekeista - esu susidurus su dar "dvasingesniais"... :? ) O atsiprasyt tu turetum pirmiausia del paties saves, nes izeisdamas moteri - tu griauni savo santykius su visa ju gimine...
Girtuoklis, tikriausiai zolyte tankiai pavartojantis Grebenscikovas (atleisk man, mielas Boria) dainuoja:

"...ty znajesh - s menia necevo vziat',
no vsio, shto est' u tvoich nog..."

arba:

"...tebe byla nuzna ruka-
ja dal tebe dve..." :?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: ...o tau, miela Jone, ir kitoms "mergaitems" :wink: nuo dusios linkiu, kad sv. Andriukas isklausytu maldas su kaupu - uz viska sioj zemej buna atlyginta... :) :) :)
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

ru... wrote:Cia rimtai apie suru maista ir vandeneli po lova? :)
Aga. labai rimtai :) Mano mociutei suveike :) Sako, su kokiu indu tau sapne tavo busimas vyras atnes tau gerti, toks bus ir jusu bendras gyvenimas... Mano diedukas atnese su.. kibiru :)))))

Darija... Na idomiai cia susakei... Lyg ne savo lupom :) Tu gi tokia linksmuole, o taip rimtai suregavai? Atsipalaiduok :lol:
ss
Posts: 177
Joined: Sun 08 15, 2004, 9:57

Post by ss »

darja wrote:aciu, gintare, uz sveikinimus.

...o tau, Skirmantai, patariu istrint ta zinute ir atsiprasyt tos moters nuo visos dusios nors mintyse - sitaip kalbedamas apie moteri (nesvarbu, kokia ji bebutu) tu izeidi visa visata, nes moteris pagal rytiecius simbolizuoja visata - ji gali gimdyti, kurti nauja zmogu... Man keista girdeti, kai sitoks "dvasingas" zmogus gali sitaip apie moteri pasakyti (nors is tiesu nekeista - esu susidurus su dar "dvasingesniais"... :? ) O atsiprasyt tu turetum pirmiausia del paties saves, nes izeisdamas moteri - tu griauni savo santykius su visa ju gimine...
Girtuoklis, tikriausiai zolyte tankiai pavartojantis Grebenscikovas (atleisk man, mielas Boria) dainuoja:

"...ty znajesh - s menia necevo vziat',
no vsio, shto est' u tvoich nog..."

arba:

"...tebe byla nuzna ruka-
ja dal tebe dve..." :?

Kode darja Tu nesupranti mano zodziu?na zodzio "bajeruoju"galejai nesuprast,bet zodzio "juokauju" :?
Apie Andrieju tik cia ir suzinojau is taves
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

...negalima, Skirmantai, apie moteris taip juokaut - sia tema as rimta ir solidari, ka jau padarysi, tokia esu... :?
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Supratau :))) Cia viskas del to rimto poziurio i puseles :) Taip ir isryskeja, kas kam svarbiausia :) Ir kokia tema kam labiausiai skaudi :? ... ir aktuali...
Jap... Ir sugalvok tu man tokia idomybe:) Sukapoti zmogu i du gabalus, kad paskui kankintusi vienas be kito... Na ir ziaurumas... kaip ci pasakius..
( vel juokauju. Atsiprasau... juk tokia rimta tema...) :lol: :lol:
O gal kas kaite kokia protinga knyga, kurioj parasyta, kodel cia viskas taip sumastyta????
J

Post by J »

Darja taip pasakė, Skirmantai, todėl, kad nesvarbu kaip tu pasakysi - juokais ar rimtai - Visata gali suprasti (ar net ir supranta) viską pažodžiui.
Žodis galinga kuriančioji jėga.
Va tu šviesius eilėraščius kuri. Ten renki į juos tuos pačius žodžius (žinoma ne visus), tikėdamas, kad jie įsikūnys į gražią viziją. O kitoj temoj tais pat žodžiais "juokauji", vėl taip pat tikėdamas, jog jie yra tik tuščias garsas.
Visata taip nemano. Jai abiem atvejais tie žodžiai vienodai svarbūs.
Post Reply