Ieškantiems antros savo puselės

Bendraminčių paieška įvairiose Lietuvos vietose, veikla

Moderators: Mdsts, Visi tvarkytojai

Post Reply
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Tereikia tik ĮSIMYLĖTI :oops: ir jokie parametrai nebesvarbūs! Tada aiškiai matai, kad tai puselė ar net 3/4 :lol:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Panašu, kad mes įsimylim mums labiau tinkamus. Bent jau mano asmeninėje istorijoje tie, kuriuos karštai mylėjau, man labiausiai ir tinkantys pasirodė. :D
Ir kuo toliau tuo labiau :wink: Suderinamumo "koeficientas" pakilo nuo 63 iki 79 procentų. Bet kodėl gyvenimo kely mes pasimetėm? :cry:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

toks jau tas gyvenimas - nesuprasi nepaemes :wink: , bet todel ir idomus, ar nea? :wink:
fata morgana
Posts: 21
Joined: Tue 07 13, 2004, 14:33

Post by fata morgana »

Iš patirties..
Gal tiesiog mylime meilę?
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

gal... :wink:
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na, pagal ta testuka ir as geriausia pasirinkau. Nors netikiu as jais :D

Is tikruju, salia idealiu ar augtume? Per ta kampu gludinima tobulejame.

Retas mane, tokia bjauria, pakestu :)
VirgisM
Posts: 163
Joined: Wed 10 30, 2002, 17:41
Location: Kaunas, Rumšiškės, Vilnius
Contact:

Post by VirgisM »

Manau visada pasirenkame Jį ar Ją teisingai (tuo metu tikra puselė).
Tik va su tuo :?: "amžinai" :roll: "kol mirtis išskirs" :?: kažkas ne taip.
Žmonės juk keičiasi... :oops:
Sveikinu Tave karštai, Kad ištirptų debesys aukštai, Kad vaivorykštėmis pasipuoštų Mėlyni dangaus skliautai
Ir pradingtų visos nuoskaudos, Jei širdelėje laikai!
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Na taip. As irgi galvoju, kad zmones, sutinkami gyvenimo kelyje visada atnesa prasmiu ir pamoku, reikalingu tam laikotarpiui. Nors .. ne apie visus taip pasakyciau.
Dabar mes tokie.. nepakenciantys pasikeitimu.. Manau, kada nors zmogus karta pasirinkes jausis laimingas visa amzinybe. Nes mokes keistis kartu..

Man gera keistis.. Ir kito pasikeitimus matyti. Ypach, kai jei i gera :D
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

svarbiausia tos meiles nepamesti, perdaug neisivelt i buiti.. geriau kartu pasvajot, kartu kurti :wink:
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

Ir kartu svesti... :) ... sakykim kad ir lietuviu pergale :P :) jej!
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:) :) jo jo, sveskit vaikai - nors kai lietuviai laimejo, tuo metu as maudziaus baloj, o paskui sedejau laukuos ir stebejau menuli - neturim mes sode teliko, bet drauge parase zinute, paskui isgirdau kaip paaugliukai ant kelio masine pasistate "tris milijonus" grojo, tai net pasveikinau... :wink: Man visad labai smagu, kai kokios rungtynes suvienyja tautiecius, ypac jaunima, na ir tegu jie ten paskui pasigeria, bet pasigeria su vienybes jausmu, pakyleti... :wink: Labai reikia mums tokiu svenciu - kad pakyletu jos biski nuo kasdienybes :wink: Tai su pergale :!: :)
Gytis
Posts: 61
Joined: Fri 06 18, 2004, 22:26
Location: Kaunas

Post by Gytis »

bet kaipgi cia mums visiem yra... kai buvom prie rusu, visus vienijo tixlas-laisve... kai gavom laisve, pradejom tarpusavyje pyktis...

o krepsinis.. krepsinis lietuviams kaip antra laisve :)
jasmin
Posts: 653
Joined: Thu 05 22, 2003, 17:17

Post by jasmin »

o as nesigailiu, kad vertybes pasikeite, kad, kaip sako, zmones tapo maziau patriotiski ir vieningi. galbut netikras tas patriotiskumas siulomas jei jis zmoniu nesuvienija.
jauciu, kad tyliai, is vidaus, po truputi (gal po daug) kazkas pradeda keistis. jeigu ziuri tik i isore, tai viskas vyksta kaip ir vyke. tegu. gal taip ir geriau, mazesnis pasipriesinimas. bet kazkas pradeda keistis is esmes.
vis susiduriu su zmonemis, kurie kazkuo domisi, bando samoningai tvarkyti savo gyvenima, sugalvoja visokiu dalyku. net nustebina kartais. Buna taip - oopp. :) sugalvoja stai zmogus nei is sio nei is to nemaziau nei puse hektaro, na, gal viena, zemes nusipirkti ir sodinti ten eglaites ir puseles. ir knygu neskaites. is vidaus taip pajaute. buna faina :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aha, teisingai tu cia pastebejai - daznai be knygu, intuityviai zmogus net greiciau teisinga kelia randa - tiesiog isiklauso i save... O kai pradeda aklai laikytis raides, tai nelabai kas ir gaunasi (nelietuviskai sakant - reikia sakyti "iseina"... :P :wink: :) )
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Aš laukiu tavęs… Ir ilgiuos…. Ir myliu…
O kad būtų gražiau Tau prisėsiu gėlių…

Kad būtų linksmiau paprašysiu paukščius
Giedoti švelniai mano meilės žodžius...

Ir savąją erdvę, kur myli mane
Prisėsiu svajonių ir apie Tave...

Ir lauks, ir mylės ji Tave, taip kaip Aš...
O kai jau sulauks, tai išmokys žvaigždes

Pripildyt sveikatos, stiprybės jėgų
Tuos sodo vaisius, kuriuos valgysi Tu...

Ir medžiai, ir žolės čia bus Tau mieli
Ir paukščiai gėrėsis Dievu – Tavimi...

O Tu... apkabinęs mane per pečius
Ištarsi tada iš širdies tuos žodžius

Išgirdus kuriuos suvirpės Visata...
Ir Dievo sūnus ir Dievo dukra

Ims kurti su Tėvu pasaulį kartu...
Ir kursim vienovėj: Aš – Meilė ir Tu...
:D
sraige
Vartotojas neaktyvus
Posts: 500
Joined: Tue 03 08, 2005, 22:51
Location: Alytus

Post by sraige »

Prisidedu prie tavęs, ar galima :D ?Nepasirodo ir mano puselė, tikiu kad ruošiasi tam . . todėl. Ir aš ruošiuosi. :D
Pagone
Posts: 88
Joined: Fri 02 20, 2004, 23:14
Location: Londonas

Post by Pagone »

Jei sutiksim ta tikraja pusele, net keisdamiesi, galesim likti kartu. Nes musu ESME nesikeicia! Jei pamilsim kito gelme, suvoksim viens kito pasauli, tikiu, kad galesim likti kartu. Amzinai! :)
Mylėdama mokausi.
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Ir as taip manau, Pagone... Bet zinai, gali viskas eitis lengvai ir gerai, o gali ir kitaip. Kaip kazkas forume rase, kad pasvajojo sutikt savo antra pusele, sutiko, o jis vedes... Visokiu atveju buna...
Va ir as pamasciau ar nuosirdziai noriu ji sutikt... Noriu nuosirdziai, bet tuo pat metu matau ir daug zmoniu ir darbu savo gyvenime, kurie galbut nukentetu... Dar matau savo uzgrusta dienotvarke... Aisku, viska galiu akimirksniu pakeisti, bet kai ka reikia ir uzbaigti...
Tai va, keiciu ir baigiu :lol:
J

Post by J »

Priimkit ir mane į savo ratą. :oops: :lol:
Kad ir kiek audrų bebūtų buvę mano gyvenime, bet troškimo gyventi ir mylėti dar nepamečiau..
Turiu daug giminingų sielų, bet jos visos moteriškos giminės. Norėtūsi ir...
vaiduze
Posts: 517
Joined: Tue 08 30, 2005, 0:18
Location: klaipeda

Post by vaiduze »

sutiksite, visi sutinka, tik labai svarbu išlaukti, svarbu būti tokiam, kokį nori sutikti, nes kad ir kita puselė tokio paties kaip tu ieškotų.. :D
ir tada palieka nebesvarbi ta dienotvarkė, ir visi paviršutiniški reikalai nusifiltruoja, palieka esminiai, jei imi ir nusprendi, kad nori gyventi grynai. nes kartais atrodantys svarbūs ir įprasti darbai, išties tokie beprasmiai..lieka tik esmė..

tik sutikus labai svarbu kalbėtis, apie viską, tai ką pasakai sau, tą i antrąjai puseliai, nes ji tai tu, o tu tai ji.. tik abudu individai.. :D bet abudu nori būti laimingi, abu mylimi ir myli... tiesiog išmokime sakyti su tiesą..
:D
<a href="http://anastasija.lt/forum/viewtopic.ph ... >Projektas "Pasodinau medį - esu laimingas"</a>
Post Reply