Sukurkim bendrą savo knygą

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Dar kartą perskaičiau čia įdėtas žinutes. Kiek daug gerų tyrų jausmų ir noro prisidėt prie knygų leidžiamų. Šaunu. Bet savo “taip” aš tarti vis dar negaliu.

Kai Laimis paklausė, ar galima mano eilėraščius įdėti į šią knygą, pirmoji mintis iškilo, kad nenoriu aš matyti savo eilėraščių knygoje, kurioje nebus paminėtas Anastasijos vardas ar bent “V.Megre knygų skaitytojų kūryba”. Toliau pasekė kita mintis – Laimis ne kvailys, jis supras, kad to nepadarius eilinė nežinomų kūrėjų knygutė tik pasimes knygynų lentynose ir be pačių klubiečių niekas jos nepirks. Visai kitoks vaizdas jei žemiau pavadinimo būtų prierašas:”Anastasijos svajonių įkvėpti”. Bet po diskusijos apie anastasijiečių terminą, mano supratimu, taip daryti jau būtų nesąžininga. Visaip kratomės Anastasijos vardo, o kai reklamos reikia, tai juo pasinaudosim.

Na, pasakykit, kad aš klystu. Tik , prašau, ne raginimais jausmingais, o logiškais pagrindimais.
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

Kad Anastasijos ir Megre skaitytojų kūryba tai nėra etikete.
Tokia kai anastasijietis.
Būtinai turės būti prierašas kad tai Skaitytojų eilėraščiai ar kūryba
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

O, Mindaugėli, gal galėtum paaiškinti, pagal kokius požymius (1,2,3...) žodžiai yra skirstomi į: 1.“Etiketės”,2.”Ne-etiketės”.
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Agne, manau, kad knygą leisiu ne aš, o mes visi, kas tik norės prisidėti. Taigi, kaip čia rutuliojosi diskusija dėl anastasijiečių ir ji labai šauniai išsisprendė - kiekvienas likome savimi, kas nori tas anastasijietis, kas nori tas ne anastasijietis, tai ir knygoje darysim taip, kaip panorėsime visi. Gal kokį specialų pasiaiškinimą įdėsime, kas tai yra anastasijieciai, o gal visa tema atspausdinsime ;) Žodžiu- viskas bus gerai. Jei tu ir aš kursime knygą, tai tu temsi į vieną pusę, aš į kitą ir gausis bendra mintis.

Prašau visų išsakyti savo mintis ar abejones kaip kad išsakė Agnė. Mintys labai reikalingos, kad neliktų nuskriaustų ir kad tai būtų tikrai bendra kūryba.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Idomu koks klausimas?
Ar deti savo elerascius? ar Ar rasyti prierasa, kad mes su Anastasija?

Pradzioje irgi pirma mintis buvo nedeti savo elerasciu, tuo labiau, kad jie rusu kalba, bet dabar net sieksiu to. Kodel gi ne? Man tai kaip mano kudikis, taip noriu ji isvysti! Si knyga kaip svente begaline, kuria matys mano mama, kaimynai, broils, as ir mano vaikai ir gal anukai. Tai kudikis visu musu pagimdytas ir jis gyvens, musu svajones issipildys.
Net nenoreciau, kad kas svetimas skaitytu, bet jeigu jau labia nores tai prasom, man negaila…

O del Anastasijos vardo. Is esmes tai nesvarbu ar rasysim ar ne, kaip Laimis sako – tai bendrai nuspresim…
Bet jeigu pagalvojus taip: ar as noreciau, kad zmones, kuriuos as ikviepiau minetu mano varda, dekotu man ir pan. – fui… as tai nenoreciau… didziausia dovana man butu ju dziaugsmas!

Ir dar as viena negaleciau isleisti knygos, Laimis vienas negaletu isleisti knygos, Agne viena negaletu, bet mes visi kartu! – mes galim, mes jega – ar ne :D ?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Mielieji, tie kurie rinksite, kokius kūrinius patalpinti į knygą!

Labai prašau, perskaitykite atidžiai skyrių “Skambantis Bardo kalavijas” iš 2-osios V.Megre knygos. Ir nuspręskite, už kokius eilėraščius savo gyvybę atidavė žuvę druidų kariai ir Bardos mama. Tais laikais, kad įveikti šviesiąsias mintis, romiečiai žinojo, kartus kad šešis, jų skaičius didenis tur būti. O šiandien nuspręskim, kurią karių pusę, palaiko mūsiškių mintis. Situacija šiais laikais tokia, kad vienam šviesiam eilėraščiui tenka tomai, keliantys priešingus vaizdinius. Tai tūkstančiai kartų daugiau. Čia jau sutikčiau ir su Ajos teiginiu, “kad visko turi būt po lygiai”.

Labai seniai galvojau pradėti skyrelį apie poeziją, bet nieko naujo ir nieko stipriau, negaliu aš pridurti prie žodžių, kuriuos pasakė Anastasija savo pasakojime apie Bardą.

Kūrėjai, pabandykit prisiminti, gal tai jūsų pramotulė, garuodama krauju, siuntė paskutinį šypsnį nuplaukiančiai dukrelei, kad ne liūdesio, o gėrio ir tikėjimo vaizdinius ji (jūs?)neštų ateities kartoms.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Agne, suprask ir tu prasau, tai ne vienintele knyga, tai tik pradzia! Manau vaikams bus malonu zinot, kad mes tik zmones, mes gyvi, mes liudim, dziaugiames – gyvenam!!! Mes stengemes ir gaunasi tikrai… ir jie “skaitys” ka darom, o zodziai tik maza dalis, ka padaryt mes galim…
Neatsiribok nuo musu, kurk bendrai, ir rink tu tas eiles, kurios patinka ir pati daugiau sukurk, kad musu dziaudsmo kardas tikrai butu galingas!!
Mes galim patikek!!! Grazi minti i viena susilies ir daugumai zmoniu ji svies!!
Tikiek prasau, brangioji, patikek….
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Irena-Irochka wrote:Ir dar as viena negaleciau isleisti knygos, Laimis vienas negaletu isleisti knygos, Agne viena negaletu, bet mes visi kartu! – mes galim, mes jega – ar ne ?
Na, Irochka įsibėgėjai truputėlį. ;) Išleisti knygą man nėra sunku, netgi priešingai, labai paprasta. Tau irgi nebūtų sunku. Poros tukstančių reikia leidybai, o eilėraščių jau turime ir aš ir tu ;) Taip kad knyga vieni juokai.

Esmė tik tame, kad visi kurtume.
mes visi kartu! – mes galim, mes jega
Va, čia tai esmė. Jėė..

(Tikiuosi neprisišnekėjau, aš tik juokaunu ;) )

O jei rimtai tai:
Kada susitinkam dėl knygos leidybos panekėti? Ir kas nori ateiti?
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Na gerai, Laimuti, atsiprasau, jei pats gali...
...i "knygos leidimo" savoka idedu daugiau prasmes nei pinigai ir net eilerasciai...


o del susitikimo, manau, kad bus galima nuspresti, kai bus aisku kur ir kas...

:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Labas Irena-Iročka,

Turiu pasakyti, kad vakarykštė (2003 07 01 13:56) žinutė mane pritrenkė. Net negalėjau iš karto atsakyti. Vakar mąsčiau apie tavo tartus žodžius, ir kuo daugiau galvojau, tuo svarbesni jie man darėsi.

Išleisti kūrinius savus gal ir nėra man taip svarbu. Tėveliai, vyras ir sesutė, vaikai taip pat dažnai pirmais teisėjais būna. Žinau tikrai, kad ši kūryba jau įtraukta į mūsų giminėlės knygą. Ir tai svarbiausia man.

BET. <kad musu dziaugsmo kardas tikrai butu galingas!!> Čia tai pasakyta ! Čia tai argumentas! Taip ir girdžiu iš praeities atsklindančio mūšio garsuose tyliai tariamą “Būkit laimingi!” Todėl tariu aš :”TAIP”. Lai ir mano kūrinėliai nors truputį prisideda prie “džiaugsmo kardo galybės”. Ačiū tau Irena.

O dabar kokrečiai – kiek kūrinėlių vienam asmeniui galima pasiūlyti į šią knygą? Kam juos siųsti, kokiu formatu? O kaip būtų galima prisidėti pinigais?
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Sutinku su Agne :) Knyga dziaugsma turi skleisti. Ir kuriniai ten turi buti butent Anastasijos svajoniu ikvepti. Uztai savu neduodu :) O prie knygos tvarkymo prisidesiu mielu noru.
Pradzioje gal keikvieno kurejo po kelis kurinius idesim, kitoje knygoje dar po kelis. Kad mazdaug visu po lygiai butu. Kaip sakote?
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Aš linkęs išleisti į pasaulį visus kūrinius, kuriuos tik leis įdėti mūsų kuriantys žmonės. Po lygiai..mmm..gaila, jei aš tik tris eilėraščius parašiau, tai ir gluosnės tik tris dėsim? Ir tik tokius trumpus kaip mano? Hmmm...

Siūlau dėti viską, juk viską rašėm iš širdies...Kad kardas būtų tvirtesnis.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Tas kardas turi neshti informacija..

Skleist energija - kurybine galia..
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Gluosne, kad ir ką sakytum apie savo ailėraščius, aš už jų jaučiu gyvą širdį. Jie tikri. Jie jaučiasi. Jie nuostabūs. Niekaip neįtikinsi manęs, kad jie gali kažkaip neigiamai paveikti žmones. Mane veikia labai teigiamai. Tai jei jau aštrinsime kardą, kad jis ne tik tvirtas būtų, o ir informaciją apie save paliktų, kūrybinę galią, tai tavo eileraščius dėčiau į pirmą vietą.

O jei neduosi savo ailėraščių į mūsų bendrą knygą, tai susitarsiu su Andriana, kad ji paimtų tą knygutę iš tavęs kai tavęs namuose nebus ir išleisiu ją atskiru leidiniu. Dar ginčysiesi, tai gausi 10 pritūpimų. :P
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Klausykite, greiciau isleiskim ta knygele. Sudekim visus eilerascius, kurie yra forume. Jei jau zmogus isdriso eilerasti i Interneta ideti, tai tas eilerastis tikrai yra vertas papulti i knygele.

As jau pasimetusi esu, bandau skaitineti eilerascius forume, bet tai ne tas pat kas tuos pacius eilerascius tureti vienoje knygeleje, kuria galima pasiimti vaziuojant i tolima kelione, skaityti vakare begeriant arbata, galu gale tramvajuje kuomet truputeli liudna ir nuobodu. Visuose eilerasciuose ideta daug graziu jausmu, kuriuos noreciau visuomet tureti salia ir jausti, kad yra kitos JAUCIANCIOS SIRDYS. :love:

Isleiskime knygele, prasau :(
ieva
Posts: 21
Joined: Sat 06 21, 2003, 13:41
Location: Kaunas
Contact:

:)

Post by ieva »

mmm. labai fainai butu jei pavyktu . Grazios Jusu visu eiles. Labai Gluosnes kuryba patiko :) As pati rasytoja ne kokia, bet tikrai tikrai noriu prisideti finansiskai ir dar kaip nors. belenkaip. PRADEDAM,a? :D
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Pradedam. Šį penktadienį 14val. renkamės pas Gluosnę. Gluosniuk parašyk adresą please.
Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

Post by Gluosnė »

Adresas:
Kaunas.Partizanu 102-35. Uz "Dvarcioniu Keramikos" sustojimo pirmas posukis i desine. Penkiaaukstis namas su mazyte pirmame aukste isikurusia parduotuve. Laiptine antra nuo gatves.

Lauksiu :)
Laimis
Posts: 1378
Joined: Mon 05 19, 2003, 11:42
Location: Link Ukmergės
Contact:

Post by Laimis »

Jau žinau, kad Gluosnei bambonkių nešti neapsimoka, ji nevalgo, tai gal Gluosniuk tiks šokoladiniai gaminiai? Dar atsinešiu Sukinių arbatos. Ko dar?
Neringa
Posts: 590
Joined: Tue 02 04, 2003, 20:30
Location: Vilnius

Post by Neringa »

Cia tipo firminis prekes zenklas - "Sukiniu"?

:mrgreen: :D :mrgreen:

Su laiku tikriausiai taip ir bus, tures savo verte Sukiniuose pagaminti dalykai.
Post Reply