DEMESIO: Renkame Mūsų Knygos pavadinimą. Dalyvaukime visi!!!

V.Megre knygų skaitytojų kūryba.
Svajonės, eilėraščiai, mintys...

Moderator: Visi tvarkytojai

Kokie kūriniai turėtų būti patalpinami knygoje?

Anastasijos svajonės įkvėpti kūriniai
14
61%
tieisog visi norinčiųjų kūriniai ( klubiečiu ir forumo lankytojų)
9
39%
Kita. Neturiu nuomonės
0
No votes
 
Total votes: 23

Gluosnė
Posts: 513
Joined: Thu 04 24, 2003, 13:26
Location: Kaunas/
Contact:

DEMESIO: Renkame Mūsų Knygos pavadinimą. Dalyvaukime visi!!!

Post by Gluosnė »

Brangieji, ruošiama vių mūsų eilių, prozos, piešinių, nuotraukų, svajonių ir minčių knyga. Labai norime ją išleisti ir savo meile pasidalinti su visais žmonėmis.
Renkame pavadinima. Paprašysime visų apie tai pamastyti, pagalvoti ir siūlyti savo variantus. Surinkę daug pasiūlymu organizuosime klubuose balsavimus. Ir turėsime visiems patinkantį pavadinima :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Man kažkaip norisi paprasto pavadinino. Kad ir 'MŪSŲ KNYGA". Juk ji tokia ir bus: visų mūsų... :roll:

Kiekviena šeima turės savo GIMINĖS KNYGĄ, o visi gali turėt MŪSŲ KNYGĄ. 8)
deimante
Posts: 18
Joined: Sat 03 01, 2003, 8:30

knygos pavadinimas

Post by deimante »

Perskaicius Loretos pasiulyma man kilo tokia mintis del knygos pavadinimo
DOVANA VISIEMS IR KIEKVIENAM" Arba kazkas susija su dovana,nes juk tai ir yra dovana nuo musu visu .
Donatas
Posts: 11
Joined: Wed 12 25, 2002, 2:52

Post by Donatas »

Man patiko Loretos siūlymas MŪSŲ KNYGA
ieva
Posts: 21
Joined: Sat 06 21, 2003, 13:41
Location: Kaunas
Contact:

Post by ieva »

"pakilsiu"
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

o as siulau pavadinima:

KIPSO ISDAIGOS

heheheh ;)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labas, tikrai mes gi jau ir vadiname ta knyga MUSU KNYGA, tai gal tegu tai buna kaip serija (kaip Skambantys kedrai), o pavadinimas koks nors "Pirmi zingsneliai" ar dar kaip nors... noretusi labiau zmonisko pavadinimo artimo kiekvienam, isimintino...

tai gal rasome cia betkokius variantus, kokie tik sauna i galva (taip vadinamas "Smegenu sturmo" metodas) ir rasime geriausia :D


a?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Ingrida
Posts: 229
Joined: Wed 05 14, 2003, 12:36
Location: Panevėžys

Post by Ingrida »

:P
"Svajonių knyga"
O GYVENIMAS TOKS PUIKUS!
Algirdas
Posts: 7
Joined: Tue 01 14, 2003, 15:56
Location: Gedmintu km.

Post by Algirdas »

Sveiki,
aš manau, kad knygos pavadinimas turėtų nors šiek tiek atspindėti anastasijiečių veiklą, kūrybą, anastasijos idėjas. Tokie pavyzdžiai kaip "Mūsų knyga" ar "Svajonių knyga" žmonėms nieko nesakytų, jeigu jie negirdėję šios knygos nors jie ir būtų skaitę V. Megre knygas
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Na, manau, atsikabinkit jus nuo tos Anastasijos.

Tai tikrai jau bus musu knyga ir ji beveik nieko nesusijusi su anastasijos idejomis, nebet suburusi tiek geru zmoniu vienoje vietoje, kurie moka dar svajoti ir tas svajones realizuoti...

Juk jeigu geriems darbams ikvepia pvz., biblija, taigi neminesi jos visur savo darbuose, arba Jezaus varda ar Dieva... nors gal kas ir sako :roll:


Tai tikrai yra MUSU BENDRA KNYGA! na ir kas, kad zmones nepagalvos, kad ji susijusi su anastasijos idejomis, galu gale galima ivadineje dalyje (pratarmeje) kazka paaiskinti...

Tikrai jau tampa panasu i fanatizma :wink:


Siulik geriau savo pavadinimus, Algirdai :D :D :D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Andrius
Posts: 75
Joined: Fri 02 21, 2003, 10:08

Post by Andrius »

Gyvenimas pilnas netikėtumų , todėl jis ir įdomus!

Nustebau, kai sužinojau, kad ruošiama knyga nieko bendro neturės nei su Anastasija nei su jos idėjomis. Tai, man atrodo, - išdavystė!

Ar “krito” eilėraščiai iš dangaus Loretai, Agnei ir kitiems, kol jie nebuvo skaitę V. Megre knygų ar prilygsta Įrenos-Iročkos ankstesni eilėraščiai, svajonės dabartiniams eilėraščiams ir svajonėms…

Jeigu tai ne anastasijiečių knyga, o “mūsiškių” tai būtų nesąžininga minėti Anastasijos vardo ne tik pratarmėje bet ir iš vis. Tegu tą “literatūrą” ir skaito “mūsiškiai” nors kam jos iš vis reikia, nes visi ką norėjo tą jau perskaitė internete, na nebent padovanoti, kad pavartytų, kam nors iš artimųjų ar draugelių. Gaila pastangų ir lėšų.

Bet labiausiai gaila, kad tame “jovale”pasimes ir nesuras savo skaitytojo Anastasijos knygų įkvėpti Irenos–Iročkos, Loretos, Agnės, Amiros ir kitų kūriniai-tikri perliukai-šedevriukai. Tokio lygio eilėraščių, net rusiškoje Anastasijos skaitytojų knygoje išleistoje su rubrika “V luče Anastasii” vienetai.

O gal nereikėtų “švaistyti perlų kiaulėms”, o pagalvoti apie tikros šviesios anastasijietiškos knygos išleidimą. Anastasijos knygas perskaitė ir dar perskaitys tūkstančiai lietuvių, taigi anastasijiečių nepalyginamai daugiau negu “mūsiškių” ir manau daugelis jų ir ne tik jų mielai įsigytų tokią knygą ir ją su didžiuliu malonumu skaitytų.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Nesigincikit :D

siulykit savo pavadinimus, struktura ir t.t.

prigys geriausias, labiausiai tinkamas :D

:love:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Vėl pasikeičiau...
Posts: 542
Joined: Tue 07 08, 2003, 15:24
Location: Kaunas-Vilnius

Post by Vėl pasikeičiau... »

Agnė wrote:bet jei dauguma visdėlto nuspręstų, kad knyga turi būti pavadinta “Mūsų knyga”, aš atsiimu sutikima dalyvauti projekte ir prašau, kad nė vienas mano kūrinys nebūtų įtrauktas į šią knygą.
:) Ogo, kaip grėsmingai skamba! Terorizmu kvepia. :)

Na, baikite vaikai. Nesipykite. Nu nu nu...Negalima šitaip.

Agne, žmonės juk čia kalbasi, išreiškia savo nuomonę. "Anastasijiečių" ir "mūsiškių" nuomonės skirtingos. Nesutampa. Bet nebūtina dėl to kovoti. Galim ir būdami skirtingų nuomonių taikiai sugyventi.

Va taip..pamokiau kaip reikia, o dabar pereinu prie reikalo.
Matau dvi išeitis:
1. Anastasijiečiai pereina į mūsiškių pusę arba mūsiškiai pereina į anastasijiečių ir suvienodėjame. Tada taikiai gyvensime.
2. Taikiai gyvename turėdami skirtingas nuomones ir skirtingai besivadindami.

Tačiau kaip yra su knyga? Su pirmu punktu visiškai aišku. Susitartume akimirksniu ir knygą išleistume lengvai. O kaip su antruoju punktu? Ar tikrai neįmanoma išleisti knygos turint skirtingas nuomones? Ir kas daugiau kurs - "anastasijiečiai" ar "mūsiškiai"? Ir kas pavadinimą parinks? ir kas įžangos žodį parašys? ir kas viršelių kietumą parinks? oi oi kiek problemų...fe... :? o gal šias problemas galima nuimti kokiu nors stebuklingu žodžiu? Žinau vieną magišką žodį, kuris čia viską sutvarkytų. Jį visose situacijoje vartoja Ingrida. Reikėtų ir čia ištarti tą stebuklingą žodį ir anastasijiečiai pavirstų drugeliais, o mūsiškiai gėlėmis. Tada pasaulis daug gražesnis atrodytų..:)

Labai noriu, kad ši knyga būtų bendra mūsų knyga. Ir kad joje būtų įvairių nuomonių. Jau geriau skirtingos nuomonės knygoje, bet kad kurtume visi kartu. Jei bus balansas tarp anastasijiečių ir mūsiškių ir visų kitų, tai knyga turėtų išeiti stebuklingai graži - kaip tos gėlės su drugeliais.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Ir dar:
Na, visų pirma, mano eileraščiai yra ikvepti ne tik Anastasijos ideju :D
Visų antra, as, pvz., myliu visus zmones ir nenoreciau atsiriboti nuo kitų, kuriuos gal ir neikvepe Anastasija betarpiskai, bet kuriuos ikvepe Meile, pvz., Dziaugsmas, Tikejimas ateitimi, Vaikai ir pan.

Anastasijos idejos (beja, kaip pasirodo, visi jas skirtingai supranta) neturetu buti barjeras Siltai sirdziai, Grazioms svajonems...

Be to, Andriau :D , tu pasirodo idealistas, sakai, kad knyga: “nieko bendro neturės nei su Anastasija nei su jos idėjomis” Tures ir dar kaip tures, bet ji apjungs daug daugiau geru, siltu, nuostabiu zmoniu... ar tai nepripazinimas, kad mes visi lygus, juk is tikruju taip ir yra, ar ne? Kam tas pabreztinas iskirtinumas ir Anastasijos pabreztinas garbinimas, ji gi zmogus, jai, manau, bus maloniau matyti kaip mes draugaujame ir sutariame ir kuriame.....

Nors kaip sakiau, siulykit savo variantus, bus matyti....

Kol kas mano vaizduose, tai MUSU BENDRA KNYGA, pilna dziaugsmo ir tikros draugystes, svajoniu ir vilciu, tai musu palikimas vaikams, zmonems, kurie gal ir neskaite Megre, bet nori buti laimingi ir yra pasiruose keisti savo gyvenima i gera... tiesiog tai bendrai pagimdytas vaikas, igyes knygos pavidala


.....na ir dar karta tikrinu savo jausmus...... tikrai myliu jus, zmones, ir noreciau si vaikeli :P pagimdyti benrai....

As jau sakiau, kai pagalvoju, kad tai bus musu bendra knyga, tiesiog padangeje skraidau, kaip svente kazkokia, kaip naujos eros ir gyvenimo pradzia.... kaip as jus myliu, brangieji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:love:
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Nesuprantu, kodėl knygą pavadinime dar reikia vadinti “knyga”.

O kas pasake, kad reikia?


:D
:D Tegu svajonės pildosi! :D
bute
Posts: 72
Joined: Tue 02 04, 2003, 14:46
Location: Taurage
Contact:

Post by bute »

"Progumele", mielas zodis. :)
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Agne, pavadinimą 'Mūsų knyga' pasiūliau visai ne dėl skirstymo į mūsiškius ar anastasijiečius. Tiesiog jei visi kartu ją kuriam, ji ir bus mūsų. Tai tik vienas iš pavadinimų. Netinka, tegu nebus. :wink:
Ir nesu prieš Anastasijos paminėjimą. Bet gal ne pavadinime. Gal įvade?
O Andrius teisus dėl to,kad yra eilėraščiai šiaip (jei apie juos kalbam) ir yra tokie,kurie tikrai po knygų skaitymo atsirado. Man bent tikrai yra. Į knygą kaip tik tokius ir pasiųlyčiau dėt. Nes savo sodybos dar neturiu, bet eilėraščiais svajones būtent knygų įkvėptas išreiškiu. Ir mano giminės knygos pradžia ne konkrečių darbų, o eilėraščių pilna. :P

O jei pamąsčius, tai knygų tikrai yra dabar labai daug. Bet mus visus čia atvedė būtent V.Megre knygos apie Anastasiją. Eilėraščių, minčių knygų taip pat labai daug,ar ne? Mūsų knyga gali ir pasimest tarp jų. Tai ji tikrai turėtų būt kaip V.Megre knygų papildymas Lietuvoje. galima kažką labai skambaus pavadinimui duot, galima tik paprastai: 'V.Megre skaitytojų kūryba'. Na, kas dar ką pasiųlys?

Andriau,Agne,Algirdai,gal jūs ką naujo pasiųlyt galit?
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Paprasta Laimė
Gyvenimo džiaugsmas
Pirma kelionė
Širdies skambėjimas
Džiaugsmo ašaros
Sielos išpažintis
Jaus vaivorykštė :D
Gyvo žmogaus formulė
Žmogaus giesmė jausmams
Jausmų paletė
Potepiai gyvenimo drobėje
Niekada neblėstantys jausmai
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Agnė
Posts: 402
Joined: Wed 02 19, 2003, 13:17

Post by Agnė »

Loreta, aš jau savus pavadinimo variantus pasiūliau... Butės pasiūlyta “Progumėlė” taip pat labai patinka, Ievos “Pakilsiu” taip pat labai geras. Galėtų dar būti toje pačioje dvasioje “Kylam”.


<Ogo, kaip grėsmingai skamba! Terorizmu kvepia>

Vėl pasikeičiau.., vėl maišai sąvokas. Terorizmas vienaip ar kitaip yra susijęs su prievarta kito asmens atžvilgiu. Aš niekam negrasinu, o tik ketinu pasitraukti iš projekto. Ką tai keičia? Projektui iš esmės nieko.

Kad mane geriau suprastumėte (jei norit),pabandykit įsivaizduoti, kad knyga pavadinama “Anastasijiečių knyga”. Kokia jūsų reakcija? Aaa?

Dar vienas argumentas prieš “Mūsų knygą”. Įsivaizduokit, knyga išėjo. Ji tampa populiari. Žurnalistai prašo interviu. Vienas iš pirmųjų klausimų - “kas tie Jūs?”, “Kas slepiasi po žodžiu “Mūsų”?”. Terminija ir apibrėžimai bent jau svetainės senbuvių tarpe tikrai nėra stiprioji vieta. Tarp savęs negalime sutarti, o kas bus kai reikės kitiems oficialiai pristatyti. Ir prasidės:
Mes : “Mes tokie kaip visi”.
Žurnalistas:”Tai kodėl “Mūsų knyga”, o ne “Visų knyga”?”
M:”O taip, tai visų knyga.”
Ž:”Jei visų, tai kažkodėl Justino Marcinkevičiaus poezijos nematyti?”
M:”Visų, kurie išreiškė pageidavimus”
Ž:”O kaip buvo galima išreikšti pageidavimus ir kur apie tai buvo paskelbta?
M:”Svetainėje anastasija.lt ir klubuose”
Ž:”Tai kas gi jūs?”
M: “Meee, meee... Mees.”



'V.Megre skaitytojų kūryba' – tai ne pavadinimas, bet galėtų būti prierašas, toks kaip “Esu tiems , kam esu”. Nepriklausomai nuo to , kaip mes suprantame Anastasijos idėjas, visi mes esame V.Megre knygų skaitytojai. Ar ne?

Ir dar. Siūlau, kad kiekvienas kūrėjas atrinktų sakykim po 4-5 kūrinėlius, jo nuomone, tinkančius šiai knygai. Jei tas kūrinėlis 1 – irgi gerai. Pratarmėje ir būtų galima pakomentuoti, kad tai specialiai pačių autorių šiai knygai atrinkti kūriniai. Kodėl ne visi svetainėje esantys kūriniai? Net rengdamas savo personalinę parodą dailininkas apgalvoja temą ir pagal ją atrenka darbus, o ne sukiša viską, ką tik yra sukūręs. Knygos leidybos išlaidos priklausys ir nuo knygos dydžio. Nemanau, kad kas norės pasinaudoti ir tokiu būdu išleisti savo kūrybos knygą su neišvengiamu priedu- svetainės lankytojų eilėraštukais. Tiesiog manau, kad turi būti tvarka. Ir šioje knygoje bus nuoroda į svetainę, tai kas susidomės visada galės čia ateiti ir nuodugniau susipažinti su jį sudominusio autoriaus kūriniais.
Irena-irocka
Posts: 460
Joined: Thu 02 27, 2003, 14:50
Location: Vilnius

Post by Irena-irocka »

Labai geria tu cia Agne viska pasakei :D

tik tas mee meee - Kas cia?

ir kodel taip svarbi tu zurnalistu nuomone? juk jus megstat mesti issukius...

ir dar siulai riboti elerasciu skaicius :roll: :?: mmmm, na gal apgalvotai rinkti tai taip, bet kad riboti skaiciu :( - as tai jauciu prievarta, cenza, ka zmogus trauks yra jo sazines ir sirdies reikalas...

Dabar galvoju, kad vel gi del sios knygos egzistuoja skirtingi lukesciai... vieniems - tai knyga placiai publikai, kitiems - Anastasija skaitantiems, dar kitiems (tame tarpe ir man) tai musu knyga mums patiems, musu artimiesiems ir draugams, jei ji dar kam nors patiks, nuostabu, na man tai paprastu zmoniu knyga paprastiems zmonems...


Tai kokia knyga mes leidziame ?


ar nereiketu patikslinti? Ka jus manote? ir kas apskritai nori prisideti prie jos leidybos? t.y. kuruoti ir finansuoti?
:D Tegu svajonės pildosi! :D
Locked