Neaiškumas (apie seksą)

Anastasijos idėjos Vladimiro Megre knygose. Pasidalinkime savo mintimis

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Darja, man sunku įsivaizduoti prostitutę mylinčią kiekvieną klijantą, nes meilė turi būti skirta žmogui. Galėčiau pacituoti rusų pranašą D. Andrejevą (mirė 1956 m.), jis aprašė (Roza myra) tamsos pinkles, kurių ašis seksas. Gal kada tai ir padarysiu, jei kam nors tai bus įdomu. O vienas pavyzdys įnešantis aiškumo į nagrinėjamą problemą yra Naujajame Testamente, tai Marijos -Magdalenos istorija. Jei žinote ji tapo šventąją tik metus savo "verslą". Ezoterinėse knygose rašo, kad ji yra antroji Jėzaus sielos pusė (bliznicovoje plamia).
Tamsos pareiškimai visada užmaskuoti (apsimeta šviesa), todėl norint pasirinkti šviesą reikia mokytis skirti tamsą nuo šviesos, tai rašo visose patikimose ezoterinėse knygose. Turiu asmeninę patirtį šioje srityje. Be to dievas yra visur kas egzistuoja (nepainiokite Jo valios su Jo egzistencija). Tokių tamsos pareiškimų tikslas yra sakant Tiesą iškreipti žmonių supratimą apie Ją.
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

Seksualinė energija yra visos mūsų energetinės sistemos pamatinis akmuo. Toliau jai priklauso kilti "aukštyn" iki įsilies į kosminį energijos vandenyną. Būtent šitą energiją mes nuolat naudojam, eikvojam kasdienei veiklai, mąstymui, kūrybai....Sueities pirmapradė užduotis - naujos gyvybės sukūrimas. Tam reikalingas MILŽINIŠKAS energijos kiekis: kuo galingesnis energetinis sukūrys susidaro porai besimylint, tuo tobulesnę sielą pradėtas kūnas prisikvies,tuo didesnį energijos kiekį turės gimęs žmogutis.
Kaip dažnai šis energetinis egregoras panaudojamas pagal paskirtį - naujo ŽMOGAUS sukūrimui????Vieną, porą, kelis kartus per VISĄ GYVENIMĄ :!: :shock:
O kaip dažnai žmonės užsiima seksu :?: Ir KAM panaudojama energija :?: :roll: NIEKAM. TUŠČIAI. Išsisklaido erdvėje...naujo žmogučio nėr...ir energijos nebėr...nebeįmanoma jos panaudoti kitiems tikslams :cry:
Tikrai ne vieną mūsų piktina įžulus sekso brukimas, kur be pažvelgsi viskas apie tai ir "KAIP SVARBU NUOLAT TURĖTI INTYMIŲ SANTYKIŲ"
Žinoma, svarbu. Tik klausimas - KAM :?:
Atsakymas - TAMSIOSIOMS JĖGOMS :!:
Tai joms reikia, kad dauguma žmonių neturėtų pakankamai energijos KURYBAI :!: :!: :!:
O jei dar pasvarstytume apie tai, ką sako rytų ezoterinės sitemos, kad energija sekso metu neturi būti švaistoma, kad "seksuoti" reikia mokėti, kad turi vykti energijos mainai tarp vyro ir moters, kad energija TUO METU turi buti transformuojama....vienu žodžiu, tema plati, pirštų pagalvėlės nudiltų, jei bandyčiau išsakyti viską, kas galvon plūsta.
Bet tampa daug aiškiau, kam pageidaujama, kad ABU busimieji tėvai būtų skaitūs; kokia celibato prasmė; kokia monogamijos prasmė ir kodėl dauguma žmonių smerkia prostitutes (jos yra tiesiog nelaimingi padarai, visai ne savo malonumui, o už efemerišką vertybę (?) - pinigus, svetimiems dalinančios savo gyvybinę energiją. Jos nusilpsta...niekam nereik "slabakų"..."Nuvarytus arklius nušauna, tiesa?"
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>Darja, man sunku įsivaizduoti prostitutę mylinčią kiekvieną klijantą, nes meilė turi būti skirta žmogui.

Ne taip isivaizduoji. Isivaizduok kad ana myli Dieva, na o uz ta pati ir Dievo vaikelius, kad ir neatrodo anie tokie idealus :)
PS. o mes tuo tarpu visi Dievo vaikeliai, ir as myliu Dieva taip pat...
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
rasa
Posts: 21
Joined: Tue 08 17, 2004, 15:53
Location: Šiauliai

Post by rasa »

Gal kas matė "tamsos tarnus" ir gali papasakoti kaip jie atrodo, ar tai tik dar vienas jūsų fantazijos vaisius?
kiekvienas pats atsako už savo veiksmus ir pats kuriasi savo gyvenimą, jei kam atrodo, kad visur tyko "tamsios Jėgos" ir laukia kaip čia tą žmogelį įtraukti į kokią bjaurastį, tai jam reikia gydytojo (psichologo) pagalbos, nes labai lengva padarius ką nors ne taip pasakyti, kad tai padarė kažkas blogas, bet ne aš.
Linkiu sėkmės
Renata
Posts: 264
Joined: Tue 01 14, 2003, 10:40
Location: Vilnius
Contact:

Post by Renata »

rasa wrote:Gal kas matė "tamsos tarnus" ir gali papasakoti kaip jie atrodo, ar tai tik dar vienas jūsų fantazijos vaisius?
Rasa, na reik žmogui tamsos - šviesos tarnų savokos. :mrgreen: Kaip Gėrio, Blogio, Dievo, Dangaus, Pragaro, Nuodėmės ar dar kokių kitokių.
Kad žmonės galėtų apie ką nors kalbės, jiems reikia susitarimo - ką kaip vadins. :)
As nežinau, o gal ir daug kas nežino, kas tie "tamsos tarnai" :wink: , bet neabejotinai yra KAŽKAS, ką žmonės susitarė TAIP vadinti...
:D
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

korina wrote:Darja, man sunku įsivaizduoti prostitutę mylinčią kiekvieną klijantą, nes meilė turi būti skirta žmogui. Galėčiau pacituoti rusų pranašą D. Andrejevą (mirė 1956 m.), jis aprašė (Roza myra) tamsos pinkles, kurių ašis seksas. Gal kada tai ir padarysiu, jei kam nors tai bus įdomu. O vienas pavyzdys įnešantis aiškumo į nagrinėjamą problemą yra Naujajame Testamente, tai Marijos -Magdalenos istorija.
Na, kadangi sitam forume nuo pat pradziu vaidinu eretikes, role, tai pasakyk tada, miela korina, kaip yra su Rasputinu, apie kuri musu gerbiamasis Megre taip graziai rase... Juk tasai Rasputinas, kaip zinote, buvo pats didziausias pasileidelis to meto Rusioje, iki paryciu lebaudavo su aukstuomenes damomis ir su ne aukstuomenes, o paskui eidavo i baznycia, isklausydavo dvejas misias, tada isgerdavo arbatos ir priiminedavo zmones - zveriska jega vyrukas turejo :wink: , o ir aiskeregis buvo, caro seimai padejo, vienzo...

O jei apie Marija Magdalena, tai vel atskira istorija - pagal biblijas, kurios buvo uzdraustos (juk buvo dvylika apastalu, visi rase biblijas, o tik keturiu baznycia priima), tai ir Magdalena, ir Marija (Jezaus motina) buvo, atrodo, Izides sventyklos vaidilutes, dar zmoniu vadinamos sventosiomis prostitutemis, kurios buvo labai gerbiamos... Manoma, kad Magdalena paskui tapo Kristaus zmona, besilaukdama jo dukters bego i Prancuzija, tad pati ir buvo tas viduramziais minetas Sventasis Gralis, nes joje buvo Kristaus kraujas - jo dukte, kurios kultas paplito paskui kaip Juodosios Madonos kultas Prancuzijoje ir kitose salyse...

(na va, biski jumi "ereziju" prirasiau - net linksma pasidare... :P :wink: )
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

korina wrote: Tamsos pareiškimai visada užmaskuoti (apsimeta šviesa), todėl norint pasirinkti šviesą reikia mokytis skirti tamsą nuo šviesos, tai rašo visose patikimose ezoterinėse knygose. Turiu asmeninę patirtį šioje srityje.
Vat čia man kažkas įdomaus. O kas nustato,ar knyga patikima? Ir iš viso nuo kada ezoterika patikima? :roll:

O apie Mariją Magdeleną, darja, ir aš skaičiau,kad ji Jėzaus žmona buvo. Taigi taigi.. Nėra nieko amažino ,nepajudinamo ir tikro, kuo nebūt galima suabejoti. 8) Net ir biblija žmonių buvo sudėliota,perdėliota...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: jo, Loreta, negalima iki galo pasitiket net savim... Bet as cia nepretenduoju i absoliucia tiesa - tiesiog parasiau tai, ka buvau skaicius...

PS beje, o kas gi kitas, jei ne prostitutes apgyne Anastasija ir Megre nuo uzpuoliku - padorios moteriskes tuo tarpu prie restorano staleliu sedejo ir tik viska susidomejusios stebejo... Ale va kaip isejo - tapau siam forume prostituciu gyneja... :lol: kaip kad Deep gyne homoseksualistus... :wink:
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

darja wrote:Na, kadangi sitam forume nuo pat pradziu vaidinu eretikes, role, tai pasakyk tada, miela korina, kaip yra su Rasputinu, apie kuri musu gerbiamasis Megre taip graziai rase....<...>
Aš irgi kaip tai apie tą Rasputiną vakar masčau , kauip čia yra....
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Nu va, beveik ir išmušėte iš vėžių. Vistik bandysiu susisteminti savo atsakymus.
1. Ar egzistuja tamsos tarnai (tai tik sąlyginis pavadinimas būtybių, kurios tarnauja blogiui)?. Nesitikėjau, kad yra abejojančių.
Kas tie žyniai, kodėl Anastasija žabišku greičiu perduoda mintis, kol jų neužblokavo? Prieš 5 tūkstančius metų žemeje gyveno Krišna, vėliau Gautama Buda ir Jėzus Kristus ir daugybė kitų žmonijos Mokytojų. Jie skleidė gėrį ir kovojo su blogiu. Kristus išvarydavo demonus iš žmonių, Jį patį dykumoje gundė demonas . Jei nebūtų tamsos, tai žmonija, turėdama tiek mokytojų, nebūtų atsidūrusi tkioje tamsoje, manau jos nereikia aprašinėti. Šiuo metu mes atsisukome į šviesą ir žmonijos laukia išskirtinė (nežinoma visatoje) evoliucija.
2. Apie Rasputiną. Jeigu Megrė jį apibūdina kaip tarnaujantį šviesai (mes visi tarnaujame šviesai arba tamsai, sąmoningai ar nesamoningai, kitaip nebūna ir nesvarbu ką apie tai galvojame) tai gal tik jo nuomonė. Ta dalis man "praslydo", todėl negaliu teigti arba neigti, kad tas žinias Megrė gavo iš Anastasijos. Rasputinas elgėsi kaip apsėstasis ir nemanau, kad tas galias, kurias jis turėjo gavo iš šviesos. Šviesa NESUTEIKIA JOKIŲ GALIŲ, žmogus jas turi nuo savo sutvėrimo (mes jomis naudojomės iki "išvarymo iš rojaus"), jos jame pasireiškia automatiškai kai tik jis "išsivalo", t.y.jo jausmai ir mintys tampa tyri, dievo energija (kurią gauname pastoviai) neiškreipiama. Galios atsiranda palaipsniui ir stiprėja priklausomai nuo šviesos energijų kiekio, kurį žmogus sugeba priimti.
3. Dėl patikimų ezoterinių šaltinių. Nustatyti ar informaciją pateikia šviesa ar tamsa-tai pats sukiausias dalykas su kuo mes visi susiduriame. Man prireikė dešimt metų. Negaliu teigti, kad niekada neklystu (tai būtų tiesiog absurdiška), bet besikartojančios žinios iš įvarių šaltinių ir intuicija padėjo susidaryti patikimų šaltinių "sąrašą ". Trumpiau, šiuo metu skaitau tik Šviesos Herachų padiktuotą informaciją be pašalinių komentarų. Kaip nustatau, kad tai tkrai Jų diktuotės? Jų informacija pateikiama su tokia meile, kad sunku suklysti. Skaitau tik kelių "autorių" gaunančių informaciją iš Šviesos Herarkų (Šambalos mokytojų ir kt.) knygas.
Tai sudėtingi dalykai, be to neturiu teisės įtikinėti ar piršti savo požiūrį. Tai ką parašiau tai mano patirtis, o patirties negalima perduoti, perduoti galima tik informaciją, kuri virsta žiniomis kai jos pagrindu atsiranda patirtis.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

korina wrote: bet besikartojančios žinios iš įvarių šaltinių ir intuicija padėjo susidaryti patikimų šaltinių "sąrašą "
Na šitai man pažįstama,nes ir pati taip "randu" ... Kai gimsta klausimas, tada atsakymas, o knygos dar kartą tai patvirtina. :P
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:x na jau Rasputino cia jus man neshmeishit - jis buvo didvyris, kaip ir musu Megre, nes jis su tyra sirdim atejo i to meto Rusijos sostine, nes ji buvo labai sugedus ir bande prabudinti zmonese gyva sirdi, o su tom aukstuomenes damos miegojo del to, kad jos buvo labai pasikelusios i puikybe - tipo, pamaldzios, istikimos zmonos, o puikybe yra daug didesne nuodeme uz paleistuvyste (kaip sake Kristus: jau geriau prarasti aki ar kokia kita kuno dali, nei ja issaugoti, bet su visu kunu patekti i pragara...). Jis buvo negrazus prasciokas, todel dar ir del to permiegodamos su juo tos ponios apsivalydavo - nes pacios buvo issipusciusios grazuoles. Jis save paaukodamas, tikiu, siek tiek sumazino tuos baisumus, kurie istiko Rusija, kai ji nuzude...

Sian kaip tik skaiciau apie toki garsu Renesanso tapytoja Alberta Diureri, kuris turejo labai padoria, pamaldzia, bet godzia ir bjauraus budo zmona, tai kai jis mire, jo draugas taip rase:
"Del ankstyvos dailininko mirties galiu kaltinti tik ja. Zinoma, ji sazininga, pamaldi ir labai dievobaiminga moteris, bet geriau jau butu draugiskai nusiteikusi paleistuve negu tokia irzli, itari, nuolat niurzganti sventeiva, kuri neduoda ramybes nei diena, nei nakti".

Na va, vel prirasiau jums "ereziju" - kas cia man darosi, gal zemes drebejimas ar netrukus busiantys uztemimai veikia... :P :wink: :)
korina
Posts: 74
Joined: Thu 07 15, 2004, 12:32
Location: klaipeda

Post by korina »

Darja, tavo supratimas apie Rasputino asmenybę, sakyčiau, gana savitas. Tu laisvai daleidi, kad gydymo ir aiškiaregystės galiomis Dievo apdovanotas žmogus, gali žeminti moteris, paleistuvauti ir pijokauti. Mūsų poriūriai skiriasi tik tuo, kad aš netikiu, kad minėtas dovanas Rasputinas gavo iš Dievo, o tu manai, kad tai tiesa. Aš jo nesmerkiu ir nenoriu nuvertinti jo tikrai gerų darbų. Esu skaičiusi daugelio šviesių žmonių, kurie praėję gyvenimo kelią tapo žmonijos mokytojais ( Šambalos gyventojais) gyvenimo aprašymus (nemažai jų žinomos istorinės asmenybės) ir tiesiog negaliu įsivaizduoti, kad jie galėtų elgtis kaip Rasputinas.
Manau, kad suprantu kam skirta analogija tarp širdingos prostitutės ir beširdės apsimetėlės žmonos. Matomai nemoku perduoti savo minčių, todėl jas priimi (gal taip atrodo ir kitiems) kaip moralizavimą. Taip nėra, aš gerbiu kievieno žmogaus laisvą pasirinkimą, koks jis bebūtų.
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tavo giriami Sambalos ar ko ten mokytojai nejo i to meto Rusija ir nebande jos gelbeti, o sedejo savo kalnuose ir is auksto moke zmones - su Rasputinu, kuris paaukojo zmonems savo sirdi ir gyvybe, jiems nera ko ne lygintis. Idomu, ko jam reikejo palikti seima ir basam belstis is taigos i sostine, jei budamas aiskiaregis puikiai zinojo, kas jo laukia... Anastasija kalbejo, kad jos gimines proteviai laiks nuo laiko eidavo i musu pasauli ir bandydavo prabudint zmones, bet visi zudavo... Esu isitikinus, kad Rasputinas buvo vienas is ju.

PS o moteru jis nezemino, kaip tik per jas bande isgelbeti Rusija, bet matau, kad ir tu manes negirdi, todel daugiau apie tai nerasysiu. Sekmes.
Rytė
Posts: 860
Joined: Sat 09 28, 2002, 11:30
Location: Kaunas
Contact:

Post by Rytė »

Na, dėdė Lazarevas šiuo atveju pasakytų, kad prisirišimas prie moralės, dvasinių vertybių daug pavojingesnis, nei prie materialių. :wink: Ir ne mums žinoti, kas nuo Dievo,o kas ne nuo Jo...
Mindaugas
Posts: 1311
Joined: Fri 09 27, 2002, 23:01

Post by Mindaugas »

kaip tai sutinku su darjos nuomone apie Rasputina ir man tai suprantama
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: aciu, Elfe :wink: , kaip tik tai ir norejau pasakyt, o ta citata apie pagiezinga zmona pacitavau tik kaip pavyzdi - visai jos netaikiau korinai ir nenorejau nei jos, nei ko kito izeist (tik kodel ji pritaike ja sau - niekaip nesuprantu... :? )
Uosis
Posts: 1564
Joined: Sun 12 22, 2002, 13:34

Post by Uosis »

Elfe, elfe, ar gali plačiau paaiškint kaip suprasti "prisirišimą prie moralės ir dvasinių vertybių"??? Labai jau inriguojanti užuomina...
Yra tik vienas Dievas ir jis yra visur :)
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o tu, Aurimai, ta dede Lazereva paskaitnek ir zinosi... :P :wink:

Smagu, kad nors tau, Mindaugai, mano nuomone apie Rasputina priimtina, o tai jau buvau bepradedanti galvot, kad veltui rasau - vis tiek niekas manes nesupranta (kaip ten Kristus pasake: kas turit ausis, tas klausykit... :P :wink: :) )

PS bet nepykstu ant tu, kam nepriimtina - kiekvienam savas kelias, ir jus nepykit ant manes, jei ka netycia uzgavau... :wink:
Kipshas
Posts: 788
Joined: Mon 06 23, 2003, 9:39

Post by Kipshas »

>na, del sekso, tai uztenka i save paziureti is salies, isivaizduojant, kaip tu smaginies, ir, manau, jei dar neesi "pagedes", tai pasidarys slykstoka ir bjauru....


kai kam bjauru ziureti kaip zmogus valgo,
kai kam bjauru matyti nuoga zmogu
....

na is principo zmogus tai yra bjauriausias Dievo kurinys koki tik galima isivaizduoti, ar ne? ;)))
Buvau as angelelis, ka gi man daryt
Be sparnu likau
Post Reply