Apie kates

Apie gyvūnus, kurie gyvena Giminės sodybose.
Gyvūnai, kurie rūpinasi Žmogumi ir aplinka

Moderator: Visi tvarkytojai

Post Reply
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:? ir isvis - labai negerai yra visokie krastutinumai, mano toks pazistamas ekstrasensas sakes, kad turi susijungti tradicine ir netradicine medicina, tik tada bus optimalus rezultatas -negalima nieko atmesti, juk jei istiks apendicito priepuolis - argi neskubesite operuotis, kad isgelbetumete gyvybe...
Na, bet tebunie visi sveiki - ir zmones, ir gyvunai, ir augalai, ir visa kita... :wink:
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

Basta, aš taip pat patariu greičiau gydyti katuką ir dar atkreipti dėmesį į savo odos bei plaukų būklę, nes pagal simptomus tai gali būti grybeliniai susirgimai, kurie puikiai persiduoda žmogui. Deja, jokie pelenukai čia greičiausiai nepadės, nes susirgimas tiesiog parazitų sukeltas. Juk nuo utėlių, pavyzdžiui, niekas nesiūlo pelenukų, ar ne ? :wink:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

na, negasdink jau taip - ir as buvau priglobus tokia zmoniu ismesta kalyte, ir dar toki ligota vilksuni - abu turejo grybeli, bet man, tfu tfu tfu, nepersidave, o vat gyvunus turejau visus profilaktiskai skiepyt. Beje, tu teisi - manau, cia ne pelenais reikia gydyt - apendicito juk pelenais irgi negydo... :wink:
Linkiu, Basta, kad tavo katinukas greiciau pasveiktu (ir dar kita reiktu profilaktiskai paskiepyt...)
Irute
Posts: 238
Joined: Wed 03 26, 2003, 2:58
Location: Kaunas

Post by Irute »

ko čia gąsdinatės :wink: veterinorius pasiims mikroskopą, per penkias minutes pasižiūrės ir bus aiškus sukėlėjas, o pasisaugoti visuomet ne pro šalį, juk rankas su muilu kasdien visi plaunamės ir niekas neprotestuoja, ar ne ? :mrgreen:
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: o zinot, net jau mokslininkai nustate, kad kuo labiau laikais svaros ir kuo daugiau saugais, tuo labiau gali susirgt, nes organizmas, iprates but steriliom salygom, issigasta menkiausios bakteryjytes... :?
Ugniaplaukė
Posts: 1
Joined: Wed 08 03, 2005, 11:30

Post by Ugniaplaukė »

Sveiki, labai myliu katinus, bes savo lig siol neturejau...

Gal kas turire Sibiro kaciuku? ar bent pukuotu rainiu ? mielai pirkciau :)
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Duokite aš išbursiu jiems labai gerą ateitį.
Tegul šie kačiukai teikia hamoniją ir visa gera,tegul juos pasiima tie žmonės kieroms to labai trūks.Juk reikia harmonija ne tiems kurie ją priims,nes jau ,tau supranta,bet tiems kurie dar to beveik nežino,o kačiukas tai jiems teiks kol jie supras ka tai yra,nors ir kitam gyvenime :lol: .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

tegu tiems maziukams buna labai gerai, tegu jie randa gerus seimininkus, o gal kam reikia mazo persu veisles kaciuko - kas susidomes, parasykit man, ir as atsiusiu to zmogaus, kur atiduoda telefona (Vilniuj), ok :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Ooo...Labai nprėčiau,bet mama neleis jo auginti,nes turime šunelį :cry: .Paprašysiu,tai gal leis,kaip jūs manot?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

oi, atsiprasau, maniau, kad cia apie suni kalbi - na, pasitark - jei mama leis, nes gyvunas - ne zaisliukas, paimsi, reikes ir augint :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Žinau,nes ne sykį,tai buvau patyrusi.Aš manau,kad mama galės rupintis šuniuku,o aš katyte.Labai noriu persų veislės.Man patinka ilgakailiai gyvūnai,aš juos tiesiog myliu :love:
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na, jei mama sutiks - parasyk man i asmenini pasta - duosiu telefona.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Gerai ir tu pabandyk įkalbėt (tik jai nesakyk),kad aš prašiau tavęs.Mano mama sraigė :D .
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: na jau ne - pati, mieloji, ir ikalbinek - dar niekam per jega nesiuliau gyvuno - jis turi pats noreti.
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Jau nereiks,nes mama leistų jį laikyti,bet kaip mes nurėpliosim į vilnių :?: :?
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu jau cia jusu reikalas - as i Alytu tos katukes jums nevesiu, pagalvokit, ir parasykit man i asmenini pasta :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Tai va,aigal kitą sykį kai bus gresnė proga,tai kitą kačiuką auginsim...Na bet ačiū,kad pasakei,nes įsitikinau,kad mama man tikrai leis auginti kačiuką,jei bus gera proga :D
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
darja
Posts: 2703
Joined: Sat 02 07, 2004, 20:04
Location: Vilnius

Post by darja »

:wink: nu tai ir puiku, o katuke geru seimininku dar vis (manau) laukia... :wink:
Liūtaširdė
Posts: 538
Joined: Sun 08 07, 2005, 10:45
Location: Alytus

Post by Liūtaširdė »

Aha (+)
Aš ne liūtukė,bet širdis tokia...
glesum
Posts: 954
Joined: Tue 02 18, 2003, 13:14
Location: Kaimas
Contact:

Post by glesum »

Du mieli juodi katinukai labai laukia naujų šeimininkų. Mindaugo, Gluosnės ir Glesum katyte atsivedė juos... galite apžiūrėti nuotraukas čia
http://www.vabaliukas.lt/glesum :D
:D
Post Reply